Kwiatowe deski sedesowe

Dzięki drobnym elementom wyposażenia łazienek możemy zatrzymać lato. Nie tylko tekstylia w kwiaty dają taką możliwość, także… deski sedesowe! W sklepach oraz na portalach aukcyjnych dużo jest ofert dla tych z was, którzy pozwalają sobie od czasu do czasu na zmianę deski ot tak – dla przyjemności.

Wszędzie kwiaty

Lato, zaczekaj chwilę...
Lato, zaczekaj chwilę…

Deski z motywami kwiatowymi są bardzo ładne. Wniosą w przestrzeń waszej łazienki wspomnienie ciepłych letnich dni – słowem: ocieplą wizerunek. Można taką deskę kupić, ale można także ozdobić białą naklejkami. Naklejki ścienne pasują nie tylko na ścianę, ale na każdą gładką powierzchnię i doskonale nadadzą się do ozdobienia zarówno deski plastikowej jak i ceramicznej.

Idąc dalej tropem naklejek, możemy ozdobić motywami kwiatowymi lustro, okno czy pojedyncze płytki ceramiczne na ścianie.

Kupując deskę sedesową pamiętajcie, że zawsze trzeba sprawdzić rozstaw śrub mocujących na muszli sedesowej. Kiedy staniecie przed ścianą zabawnych desek sedesowych w sklepie, nie tylko ich estetyka i cena, ale przede wszystkim ów rozstaw śrub będzie decydował o wyborze. Na rynku dostępne są deski sedesowe o regulowanym rozstawie i wtedy uda wam się dopasować nowy zakup do waszej muszli. Jeśli jednak dokonacie złego wyboru, bo deska, którą sobie upatrzyliście takiego marginesu tolerancji nie ma, czeka was ambaras z wymianą towaru.

Popatrzmy na sprawę inaczej…

Put me up, put me down
Put me up, put me down

Pomyślcie jeszcze o takim rozwiązaniu: nie tylko klapa deski jest wdzięcznym miejscem na przyklejanie zabawnych  nalepek. Także jej spód. Rozwiązanie widoczne na zdjęciu może zachęcić opornych do opuszczania deski po skorzystaniu z toalety. Jakieś inne napisy przychodzą wam do głowy…?

Jeśli decydujecie się na wymianę deski, pomyślcie także o najmłodszych. Może w drugiej toalecie zainstalujecie deskę dla małego piłkarza?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.