deska sedesowa z bidetem

Deska sedesowa i bidet w jednym – jak to działa?

Bidet to bardzo praktyczne urządzenie, które coraz częściej da się zaobserwować w naszych domach. Gdy tylko mamy ku temu możliwość i odpowiednią przestrzeń w łazience, decydujemy się na jego montaż, gdyż bardzo ułatwia dbanie o osobistą higienę, zwłaszcza dzieciom czy osobom starszym. Co jednak w sytuacji, gdy metraż naszej łazienki nie pozwala na zamontowanie obok miski WC dodatkowego urządzenia, a bardzo zależy nam na możliwości korzystania z funkcji bidetu? Dobrym rozwiązaniem może być zakup nowoczesnej deski sedesowej z funkcją bidetu.

Nowoczesna deska sedesowa z bidetem – jak działa?

Deska sedesowa z bidetem właściwie niewiele różni się od standardowej deski. Większość modeli dostępnych na rynku jest dopasowana wymiarami do muszli sedesowych polskich producentów. Zatem jej zakup nie wymaga specjalnego planowania, jeszcze na etapie remontowania czy urządzania łazienki – wystarczy zmierzyć miskę WC i pod te wymiary znaleźć odpowiednią deskę sedesową z bidetem. Deska z bidetem posiada specjalne menu z wyświetlaczem i panelem sterowania.

deska sedesowa z bidetem

Ze względu na to, iż takie rozwiązanie często stosuje się dla osób w podeszłym wieku, panel sterowania jest bardzo prosty w obsłudze i czytelny. Panel sterowania może być zintegrowany z deską lub też działać bezprzewodowo. Nowoczesne deski z bidetem posiadają też funkcję czuwania w celu zmniejszenia zużycia prądu elektrycznego, gdy akurat nikt nie korzysta z toalety.

Czystość na wyższym poziomie

Możliwość umycia się za każdym razem, gdy skorzystamy z toalety, to najlepszy sposób, by poczuć się świeżo i czysto. Takiego komfortu bez wątpienia nie daje papier toaletowy, dlatego deski sedesowe z funkcją bidetu cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Taka deska sedesowa jest łatwa w użyciu i odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

deska sedesowa z bidetem

Posiada między innymi opcję mycia tył oraz przód, poza tym ruchome dysze znacznie ułatwiają manewrowanie strumieniem wody, dzięki czemu mycie jest proste i wygodne. Istotne jest to, że położenie dyszy oraz ciśnienie wody można samodzielnie regulować, podobnie, jak temperaturę wody czy powietrza do suszenia. Nowoczesne urządzenia tego typu są dodatkowo wyposażone w funkcję autoczyszczenia oraz usuwania nieprzyjemnych zapachów z toalety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.